Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Malopolska Chmura Edukacyjna - Przedsiębiorczość

WAŻNE:

 Uczniowie naszej szkoły dzięki realizacji projektu Małopolska Chmura Edukacyjna mają możliwość uczestniczenia w innowacyjnych zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w Regionie. Zajęcia w obszarze przedsiębiorczość prowadzone są przez pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z nauczycielami naszej szkoły.

 

 

Poprzez realizację wspólnych projektów badawczych, prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i warsztatowych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno-komunikacyjną podnosimy poziom nauczania oraz kształtujemy kompetencje kluczowe.

Dzięki Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty przy wsparciu najlepszych uczelni, co ułatwi im wybór właściwego kierunku studiów.

W ramach obszaru przedsiębiorczość w roku szkolnym 2018/2019 prowadzone są od 19 października 2018 roku zajęcia on - line oraz koła naukowe. Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 7.30 do 9.00.

9 listopada 2018 młodzież klasy II technik handlowiec uczestniczyła w warsztatach  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zajęcia dotyczyły genezy zarządzania oraz opracowania profilu skutecznego managera. Uczniowie omówili czynniki wpływające na skuteczność zarządzania oraz określili swój profil behawioralny - umiejętności kierownicze. Zapoznali się również z obiektami dydaktycznymi i sportowymi oraz przeanalizowali ofertę edukacyjną uczelni.

Ewa Druciak - Hul

  • DSC04423
  • DSC04424
  • DSC04425
  • Zdjecie3195

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.