Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, wywiadówek, dni otwartych!

WAŻNE:

AKTUALIZACJA. W szczególnej sytuacji zagrożenia pandemią koronawirusa, MEN podjęło decyzję iż od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone!

Oznacza to, że w szkole nie odbywają się żadne zajęcia, również prowadzone w ramach projektów. JEDNAK NIE SĄ TO DODATKOWE FERIE i prosimy o tym pamiętać! Prosimy o ograniczenie wyjść z domu do niezbędnego minimum, unikanie większych zgromadzeń, zachowanie higieny osobistej i odpowiedzialne zachowanie.

W związku z pojawiającymi się pytaniami i telefonami informujemy, że odwołane są również zaplanowane na dzisiaj wywiadówki i dzień otwarty dla rodziców! Prosimy również o śledzenie na bieżąco komunikatów w dzienniku elektronicznym, oraz w szkolnym systemie poczty elektronicznej. Postaramy się jakoś zorganizować część zajęć w formie on-line. Podejdźmy odpowiedzialnie do sytuacji.

 

Zawieszenie zajęć edukacyjnych to decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ze szczegółami zaleceń MEN proszę się obowiązkowo zapoznać na stronie: www.men.gov.pl

Pełna treść komunikatu MEN znajduje się pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.