Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Aktualności

WAŻNE:

Aktualności

Kategoria:

 W czwartek 15 listopada br. w Bieczu odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w badmintonie dziewcząt i chłopców.

Po pełnych emocji meczach dziewczęta w składzie: Gabriela Padoł i Barbara Bajorek zajęły 3 miejsce wśród siedmiu zespołów, ustępując ZSnr1 i LO Kromer. Drużyna męska (Kacper Szpyrka, Dawid Praiznar) po dobrych pojedynkach ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu.

 15 listopada 2018 roku Krystyna Pabis z klasy IV oraz Rafał Oczkowski z klasy III Technikum Ekonomicznego reprezentowali  naszą Szkołę w eliminacjach okręgowych podczas IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Krakowie.

Tegoroczne hasło przewodnie olimpiady brzmi: „Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy”. Zawody miały formę testu pisemnego (otwartego i zamkniętego), sprawdzającego wiadomości w zakresie tematu i problematyki Olimpiady.

 14 listopada 2018 roku w ramach realizacji przez szkołę programu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma” odbyło się spotkanie młodzieży klas: trzeciej i czwartej technik ekonomista oraz czwartej technik handlowiec z właścicielką firmy Mydło Stacja produkującej naturalne kosmetyki Panią Wiktorią Muchą.

 Uczniowie naszej szkoły dzięki realizacji projektu Małopolska Chmura Edukacyjna mają możliwość uczestniczenia w innowacyjnych zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w Regionie. Zajęcia w obszarze przedsiębiorczość prowadzone są przez pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z nauczycielami naszej szkoły.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.